| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog ce sa aleg intre un HTC wildfire s si o Nokia n96!
nu stiu imi plac ambele, n96 este asa mai serios cu volum mare, iar HTC imi place cai pe android da are volum ft mic si e cam pentru copii! ce sa aleg spuneti-mi avantajele si dezavantajele lor!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În principiu, aceste 2 modele sunt aproximativ la "egalitate" în privinţa performanţelor tehnice - vezi specificaţiile tehnice şi COMPARAŢIA la linkul :
http://www.smartprix.com/......51_139.php

Modelul trebuie să-l alegi în funcţie de "destinaţia" telefonului ( depinde la ce vrei să-l foloseşti mai mult, ce te interesează la el ) - vezi avantajele/dezavantajele fiecărui model la linkul anterior.

Eu aş înclina spre Nokia.

Toate cele bune.