| boss97 a întrebat:

Salut.Spuneti-mi va rog un telefon cu urmatoarele specificatii:camera de 2 sau peste,touchscreen,wi-fi,android,sa fie bun la semnal,etc, pret pana in 100 euro.

9 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Foarte bun si accesibil este acest telefon: http://bit.ly/1gU7sV0 il folosesc de 2 ani de zile fara probleme.

| Raptorz a răspuns (pentru ombladon112):

Tu sti ce inseamna 100 euro?

| ombladon112 a răspuns (pentru Raptorz):

Nu stiu prietene, lucrez doar cu miile.

| Raptorz a răspuns (pentru ombladon112):

normal laughing 10 bani - 20 de bani rolling on the floor) (inainte se zicea o miie de bani care este echivalentul a 10 bani )
Te-am facut ma!

| ombladon112 a răspuns (pentru Raptorz):

Te-ai facut praf

| ombladon112 a răspuns (pentru Raptorz):

Si pentru cultura ta generala se zicea 1.000 de lei nu 1.000 de bani. Sunt contabil de asta am zis ca lucrez cu miile. Te rog pune mana pe o carte si invata sa te exprimi apoi poti trece si la bunele maniere.

| Raptorz a răspuns (pentru ombladon112):

Mda... tu te astepti ca eu sa te cred ca tu esti nu stiu ce contabil?
Daca esti contabil inseamna ca esti un om inteligent si matur incat are treaba mereu si nu poate sa intre pe un site cum ar fi TPU sa-si piarda vremea + ca dupa nume mai mult de 11-12 ani n-ai...
Pentru cultura TA generala inainte se zicea 1.000 de bani DAR nu ai de unde sa stii ca probabil tu nu erai nascut pe atunci...

| Raptorz a răspuns (pentru Raptorz):

Mda... acum presimt ca ai sa zici ca am inceput cu persoana I si am terminat cu a III de la Daca... ai.

| popadrian96 a răspuns:

Samsung galaxi y gt-s5360, Samsung galaxi duos, funda