| amiralu a întrebat:

Salut,stie cineva daca Nokia lumia 520 windows8, are egalizator de sunet? sau daca este vreo aplicatie pentru sa ceva?
este vreo aplicatie pentru lumia 520 care sa inregistreze convorbirile telefonice, automat sau nu? mersi! dau funda garantat pentru raspuns sigur!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Inseamna ca fubctia a fost scoasa. Aplicatii, eu nu am gasit. Asata e.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Pentru inregistrarea convorbirii prodezei asa:
http://www.phonetipsandtricks.com/......sation-18/
Pentru egalizator nu ai nicio sansa.

| amiralu explică (pentru horia2012):

Am incercat si nu merge

| horia2012 a răspuns (pentru amiralu):

Inseamna ca fubctia a fost scoasa. Aplicatii, eu nu am gasit. Asata e.