| FeriFerika a întrebat:

Salut, stie cineva daca se pot face display-uri la comanda pentru telefoane? daca se poate imi puteti spune unde? mersi frumos ...am nevoie de un display de marimea unuia iphone 6, singura diferenta fiind mufa de conectare... mersi frumos, dau funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acestea sunt facute in serie.Adica in numar mare.Pentru tipurile de telefoane care exista.Crezi ca este la croitorie sa-ti faci costum la comanda? Mergi la un service si vezi ce si cum.

| liliacALB a răspuns:

Din cate stiu eu, nu se fac display-uri la comanda. Ele sunt gata facute, mergi la un centru bun cu telefonul si iti pune display nou. Nu te gandi tu la mufe si alte lucruri.

| cellmall a răspuns:

Ce model de telefon este, poate se gaseste... :-)