| Em14 a întrebat:

Salut stie cineva de ce s ar putea restarta telefonul incontinuu:il aprind stau un pic sa apas ceva pe el si se restarteaza,am dat revenire la setarile din fabrica a mers putin si iarasi, se incarca arata ca se incarca dar cand se aprinde daca dau sa inteu la vre o aplicatie se restarteaza apoi incontinuu se restarteaza fara a imi intra in meniul lui

Răspuns Câştigător
| Bippery a răspuns:

Acest comportament al telefonului este datorat bateriei care si-a atins numărul maxim de încărcări. Trebuie sa schimbi bateria. Nu o sa dureze mult și telefonul o sa iți intre în bootloop ( restart în continuu fără ca sa pornească ) și o sa poți porni telefonul doar dacă ai conectat încărcătorul. E posibila și umflarea acumulatorului.

| Em14 explică (pentru Bippery):

Am observat ca e ceva de la baterie pentru ca peste 60%merge binisor dupa ce scade se inchide

| Em14 explică (pentru Bippery):

Ai avut dreptate, doar cu bateria externa sau la priza mai sta incarcat in rest mai sta cateodata doar daca nu prea accesez aplicatii de pe el

4 răspunsuri:
| Silvanos a răspuns:

Am aceeasi problema de 2 saptamani nu am aflat ce sa i fac o sa incerc la service cel mai bine...

| Jrr_Bogdy_1996 a răspuns:

S-ar putea sa ai telefonul virusat