| SmArTy90 a întrebat:

Salut,stie cineva unde se descarca muzica pe Nokia lumia 800? Am descarcat o melodie de pe UC Browser si pot sa o ascult doar pe browser la descarcari. In telefon nu e

3 răspunsuri:
| Petru_Leonard_1993 a răspuns:

Incearca sa le descarci de pe net si sa le pui pe telefon printr-un cablu de date sau incearca Trilulilu.

| CMilan a răspuns:

Ia-ți din Store aplicația „Files", e un file manager de la Microsoft, valabil mai mult pe Windows 8.1, dar poți încerca. S-ar putea să găsești acolo muzica, dacă nu o ai în Music Player.

| SmArTy90 explică:

Pe trilulilu nu merge. Am descarcat o aplicatie pe nume file manager cum ai zis CMilan, am intrat in ea, mi-a cerut sa fac un cont dar nu a mers sa fac contul, deci nu am rezolvat nimic. E cam complicat telefonul asta