| BezeaToxica a întrebat:

Stiti daca telefonul Allview P5 Alldro foloseste toti cei 500 Mb ram in jocuri? Mai Ales ca merge cu android 4.0.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Te referi la ram cred. Si nu, nu ai cum.
din 512 mb, cam 380-400 iti raman tie, restul fiind folositi de sistem. Din acei 380, mai ai o buna parte folositi de restul aplicatiilor instalate sau de aplicatiile de sistem. Si pentrju jocuri de obicei raman de la 100 la 250mb maxim.
Totusi p5 duo e 800 lei. Sfatul meu e sa mai strangi inca 200 lei si sa cumperi p5 quad, care e cel putin dublu, ca si performanta.
Adica: http://bit.ly/14kF85m.
Daca vrei sa cumperi de la pcgarage, voucher: 6WXBQPKQ pentru 1% reducere.

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Nu toti, o parte ii folosesc androidul iar mai ai si aplicatiile si apoi ce ramane merge la joc