| LMED97 a întrebat:

sunt baiat si as vrea sa imi achizitionez un iphone 5s gold, dar prietenii mi-au spus ca cel gold e de fete, voi ce ziceti? e de fete?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e de fete, e doar de cocalari

| sltlp a răspuns:

Am o intrebare. Tu cumperi telefonul pentru ei sau pentru tine?
Raspunde-ti tie, si atunci o sa stii ce sa cumperi.

| hp8510p a răspuns:

Nu e de fete...cumpara si o carcasa subtire transparenta sa se vada frumusetea telefonului

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei ceva pe Android. Cu I-phoneul vei fi dependent de incarcatoare care se schimba la fiecare model si-s scumpe ca naiba, si-n plus nu te tine tare mult bateria. Ia-ti un S5 si merge la fel de bine.

| Radeas1 a răspuns:

Atât timp cât nu e roz sau roşu (şi logic, e gold) e unisex, adică şi pentru fete şi pentru băieţi.
Dar prietenii tăi se refereau că se potriveşte mai bine la o fată.
Trebuie să ai mare grijă de el, şi e mai finuţ.
Dar la ce vă trebuie telefoane care să dea impresia de aur? Dacă ai bani ia 5S negru.

| timeOUT a răspuns:

Si prietenii tai ce telefoane au, Nokia?, e oftica, nu e de fete, dar daca nu ai bani sa te "intretii" nu iti lua gold, P.S. gold'ul nu merge la fotbal, sau la alergari prin parc, la sala,. daca faci una din toate astea, ia-l simplu (5s
).

| OareDeCe a răspuns:

Nu este de fete deoarece poti sa-ti alegi orice culoare vrei, nu esti obligat sa iti cumperi un telefon si sa aiba o culoare respectiva ca vrea cineva! Alege-ti o culoare pe placul tau! laughing