| GeorgeFX a întrebat:

Sunt in reteaua Digi Mobil si am abonamentul Digi Optim Nelimitat. Dupa ce ai folosit 5 GB de internet, vitezele scad, asa ca am activat o extraoptiune care mai adauga 5 GB, sunand la *111#. Am primit un mesaj cum ca aceasta extraoptiune s-a activat, dar cum pot fii sigur ca s-a activat si ca daca consum 5 GB nu scad vitezele? funda.

1 răspuns:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Dai la verificare cont la cartela si vezi cat credit ai minute euro si mega