| Ursulake a întrebat:

Salut, sunt în Vodafone. Dacă nu am abonament, pot înregistra cost suplimentar? Adică. Mi-au expirat minutele și netul pentru ca a trecut o luna de la ultima reîncărcare. Și totuși am net. se poate?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.La net.

| Gunoi a răspuns:

Da e posibil, dacă eşti pe cartelă nu ai cost suplimentar

| Catalinhhh a răspuns:

Daca nu esti pe abonament nu ai cum sa faci cost suplimentar.
Totusi sunt sanse sa te taxteze, gen 0.10 euro centi pe 1MB sau ceva de genu'. Iar atunci cand vei reincarca iti vor extrage surplusul. Ar trebui sa nu mai foloesti internetul daca nu vrei sa ai surprize.