| deya100 a întrebat:

Heii,am abonament pe Orange si luna trecuta mi-a venit cost suplimentar "din alte servicii" aproape un euro. Si nu stiu ce inseamna asta. Aveam minutele mesajele netul neatinse si totusi aveam cost. Luna asta iar, si nu inteleg de unde vine acest cost.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam ce s-a intamplat, te asteptam in privat cu numarul tau de telefon si revenim cu un raspuns.

O zi buna,
Orange Helper

| deya100 explică (pentru OrangeHelper):

Am trimis, sper sa il primiti. Multumesc mult :*

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Nu ai vorbit in strainatate pe mobil sau la numere care consuma din credit si nu din minute?