| mtw123 a întrebat:

Salut
Sunt intr-un grup pe wapp si a fost adaugata o persoana de catre admin. Pot sterge cumva aceasta notificare fara sa sterg conversatia grupului?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca o poti sterge doar de la tine, dar cum nu ai puterea unui admin si nu o poti sterge deloc din conturile celorlati.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu poti sterge numai ce postezi tu!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca persoana adaugata esti chiar tu si nu vrei sa faci parte din acel grup, este foarte simplu sa parasesti acel grup si atunci nu mai vezi pe nimeni si nimic din acel grup.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,dar poți da pe mute conversația.