| sirisacm a întrebat:

Salut, sunt Isac si am nevoie de ajutor in "mutarea" mesajelor dintr'un iPhone intr'un device Android.
Mai detaliat, situatia sta astfel : am avut iPhone pana acum, cand l-am distrus, neintentionat, evident. Intrucat am in plan sa incerc un telefon cu Android, m-am gandit sa imi salvez contactele si mesajele (care sunt foarte importante). Contactele le-am sicronizat in contul de gmail, dar pentru mesaje nu am gasit nicio varianta asemanatoare. stiti voi vreuna?
Multumesc pentru interes, doresc doar raspunsuri de la cunoscatori (exclus cele gen "nu stiu, cred ca se poate" ).
Pace!

2 răspunsuri:
| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Aaaaaa, vezi titanium backup.

| sirisacm explică (pentru Steve_Stefan_1993):

Ioi (cum zic ardelenii ca mine), acela e program pentru Android, iar eu vreau sa imi salvez datele din iOS sad mersi pentru interes oricum!