| Alexandrucosmin2004 a întrebat:

Salut, tata ar vrea să își facă un abonament pentru un telefon la Vodafone dar a mai avut abonament la ei in urma cu peste 10 ani, au făcut ei o greșeală și a venit o factură de 1000 de lei și nu am mai plătit. După atât timp îl va mai găsi daca face altul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca-l gaseste ca rau platnic si nu i se mai acorda nici un fel de imprumut bancar sau credit.

| darrio2007 a răspuns:

Da, il vor gasi. Iar greseala nu ei au facut-o.

| Em4 a răspuns:

Abonamentele se fac pe baza datelor personale din buletin, deci daca a avut un contract in trecut, a ramas in baza lor de date.