| anonim_4396 a întrebat:

Scuze de categorie, dar am o mare problema. Pe 21 decembrie 2012 mi-am luat un Lumia 610, iar la abonament aveam si 300 de mb lunar doar ca pana pe 14 ianuarie am avut doar 80. Am intrat pe internet si am consumat 70 de mb apoi nu am mai intrat deloc, doar ca atunci cand mai umblam pe telefon atingeam din greseala butonul ca sa intru pe net, dar apoi ieseam repede. Problema e ca atunci cand mi-a venit factura am avut cost suplimentar de 50 de euro (sa ma omoare tata nu altceva rolling on the floor big grin ) din cauza netului si as vrea sa va intreb daca e posibil sa mai adauge astia de la Vodafone sau doar ca am apasat eu de cateva ori pe butonul cu care ma conectez la net sa fi mancat big grin atata credit?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Greseala se plateste.

| thekidno1 a răspuns:

Tu nebuno!
Nu ai cum sa faci trafic pe net de 50 euro.
Doar sa descarci ca nebuna non stop aplicatii muzica etc, lucru pe care cred ca nu l-ai facut din moment ce s-a inventat cablu de date.
PS:Verifica de acum tasta de apel, ai grija cand o apesi.

| RebekahMikaelson a răspuns (pentru thekidno1):

Tu nebunule! Am inchis netu acum, nu am descarcat nimic de pe el si am umblat pe net doar 2 zile pana cand am primit un mesaj ca s-au consumat si de atunci nu l-am mai folosit, dar cunosc pe cineva care a patit ceva asemanator si a vorbit cu aia de la Vodafone si pana la urma a aflat ca ei ii mareau factura la telefon