| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul meu este Samsung Galaxy A5 2017 si eu am obiceiul sa ma enervez cand pierd la asphalt 8 si cand ma enervez ori dau cu pumnul in telefon ori il dau de canapea dar in ultimul timp m-am abtinut, adica nu m-am jucat.

Si intrebarea este oare va afecta telefonul in timp? Dupa loviturile mele date pe el?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Logic.
Poți să-i deconectezi cablurile antenei, să dezlipești unele lipituri, sau chiar să dezlipești componentele electronice de pe placa de bază.
Ești prea dur cu telefonul (plus că dacă de defectează și mergi cu el la garanție, are senzori ce pot spune când, cum și ce s-a întâmplat (făcând referință la lovituri/izbirile de obiecte) și astfel poți pierde garanția).

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

1 telefonul ce il ai nu e bun de nimic. Pentru a juca, nici atât.
2 loviturile o sa il lase inutilizabil in orice moment.
3 indiferent ce telefon folosești, când ai nervi, ieși afară și dă cu capul de un bolovan. Așa o să simți senzația telefonului când il lovești.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru gelu1970):

La tine toate nu sunt bune de nimic.

| gelu1970 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Eu ți-am scris exact realitatea.
Vrei sa joci pe un telefon ce nu e bun pentru asa ceva.
Preferi să te mint și să iți spun că ai telefonul cel mai tare?
In plus ii administrezi pumni si alte șocuri.
Ce așteptări poți avea?

| Xenoverse1 a răspuns (pentru gelu1970):

Dacă vrei sa stii, telefonul meu e mai bun ca al tău indiferent ce marca si model are telefonul tau.

| gelu1970 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Cu un fraier/ă ca tine cred că nu are rost să discut. Rămâi cu castana ce o ai.
Dacă ceri părerea pe TPU învață să accepți realitatea ignorant/ă ce ești.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru gelu1970):

Vaffancullo.

| gelu1970 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Handicapat și fudul. Că doar e de modă.
Penal.

| Bogdan70001 a răspuns:

Normal.Daca esti bolovan si il lovesti ca nu sti sa te joci telefon o sa aiba de suferit in timp. Poate acum nu ti se pare nimic ciudat, dar incet incet de la loviturile de acum ii pot scadea performantele EXTREM de mult

| lilith16 a răspuns:

Loviturile pot duce la şoc mecanic. Si daca ai garanţie la el este posibil sa ti-l scoata. Încearcă sa te abtii si daca nu poţi poate ar fi mai bine sa renunţi la joc

| Illuminati2016 a răspuns:

Nu are importanta atata timp cat nu dai de perete, fiind un rager dau cativa pumni cand ma enervez pe PUBG la xiaomi mi mix ul meu cu ecranul putin fizurat si inca nu are nimi c, a si eu am dat cu tableta de semineu si am spart-o jucand cancerul ala de asphalt 8 multiplayer (LG g pad 8.3) big grin funda?