| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul Nokia Lumia 610 are Google Play? Si daca nu, cum se poate descarca?

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu merge pentru ca nu are Android, are Windows Phone 8.Doar telefoanele cu Android au Google Play

| iamSeBy a răspuns:

Nokia Lumia 610 e un telefon cu Windows mobile si are ca magazin de aplicatii windows store sau ceva de genul. Google play este un magazin de aplicatii pentru sistemul de operare Android, exact cu iPhone-ul are app store. Deci nu ai cum sa bagi Google Play pe telefonul tauwinking

| gsdgdvfyjgdvbjladhhgjh a răspuns:

Daca intre in net la jocurui

| SibelLaura a răspuns:

Am Lumia si nu, nu merge Google play pe 620 si nici nu merge luat fiindcă originalul nokiei este Windows phone.
succes.