| malina010 a întrebat:

Cum pot baga aplicati de pe laptop in Nokia lumia 800 daca imi cere google play si eu nu il am... il pot descarca cumva?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Google Play este pentru android.Tu ai windows.Greu cu telefoanele astea.Aici gasesti pentru Lumia:http://www.nokia.com/ro-ro/aplicatii/lumia/

| malina010 explică (pentru darrio2007):

Mmmda mersi tongue

| darrio2007 a răspuns (pentru malina010):

Ce te-a nemultumit?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai magazin de aplicatii Windows Store!

| malina010 explică (pentru anonim_4396):

IMI POTI SPUNE MAI EXPLICIT in ce parte a telefonului pot gasi windods store?

| CosminAlex1999 a răspuns:

Google play e numai pentru telefoane android. In telefon ai magazinul de aplicatii. Iti va cere un cont la Microsoft si e foarte simplu de facut. cauti aplicatia dorita, dai install si gata.

| Aony a răspuns:

DA tot de pe net