| Alexx_Aleex_1999 a întrebat:

Știe cineva ce mi sa întâmplat la telefon... Mi se tot misca ecranu imaginile tot! E cam greu sa va explic! Stau de exemplu pe meniu ( am iPhone 4 ) si nu apas nimic nu e setat pe nimic si mi se misca ecranu! Eu presupun ca este de la displei nu știu. Voi ce părere aveți!? Dacă va rog imi puteți spune si cam cât ma costa sa i-l repar? Dau fundă Plz ajutati-ma! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

What?! vrei sa spui ca ti se misca imaginea afisata de telefon, mai exact cum se misca? in valuri, curbe, lini,, stie pana mea...cred ca este de la banda care este legata de display si apoi care vine prinsa pe placa de baza sti tu ca de exemplu la monitorul pc-ului cablul care vine legat de monitor si unitate, intelegi tu, acea banda la telefon poate sa fie stricata mai exacta arsa.Incearca totusi intr-un service, dar daca telefonul este in garantie dul de unde l-ai cumparat si ti-l vor repara gratuit daca nu l-ai stricat tu... FUNDA!?