| Hackerul69 a întrebat:

Aș dori să imi duc telefonul la școală, dar profesorii nu ne lasă mai ales diriginta si nici nu putem sa stam in ore pe el. Se merită să mi-l duc, si daca da unde să mil pun?
Dau Fundă!

4 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Da-l pe silentios si in ora baga-l in ghiozdan, iar in pauza te joci pe el laughing

| TipaS a răspuns:

Ți-l pui în ghiozdan, pe silențios. Dar în ghiozdan pune-l undeva mai ascuns că unii profesori controlează.
Baftă!

| RaduTN a răspuns:

Salut, îl dai pe silentios în timpul orelor şi nu te joci pe el iar în pauză te poţi juca liniştit.

Dar când vi cu el la şcoală să ţi-l bagi în buzunar la haina din cuier în timpul orelor ca să nu te prindă nimeni, în ghiozdan este cam periculos deoarece te poate verifica diriginta.

Baftă!

| sltlp a răspuns:

Dar nu ti se pare ca esti nesimtit? Nu ai vrea sa va aduca profesorii si un laptop sa va jucati voi in ore?