| dorian25hubati a întrebat:

Acum cateva zile o fata s-a jucat cu sentimentele mele si vreau sa ma razbun cu o farsa la telefon eu ma gandeam ceva legat de politie sau cu doctorul de familie. Ajutati-ma pentru ca nu suport sa traiesc asa.Toata scoala stie si vreau o rasbunare pe masura. Cele mai bune idei primesc funda.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| yostefiyo a răspuns:

Deci zi ca a intrat pe un sait porno si are o amednda de 1000, 0000 euro sau mai multwinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a părăsit şi orgoliul tău de mascul nu suportă asta, ai? Ce mic şi inferior eşti...