| Papitoiarfistiphone a întrebat:

Am avut galaxy s3 si nu am fost multumit de el si l-am schimbat cu iphone 4 de iphone 4 am fost multumit m-a tinut bateria aplicatii mai bune si designul spune tot.
De la iphone 4 am facut schimb la 4s si este prea smecher.Se merita sa trec la alt telfon insa eu sunt multumit de iphone 4s si nu am niciun repros

Răspuns Câştigător
| stefanvladvlad a răspuns:

Nu...
cand incep problemele atunci il schimbi
(daca e bun, de ce sa il schimbi?)

3 răspunsuri:
| rmr12 a răspuns:

Si care ar fi intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pus nici o intrebare..Acum e bun iphone-ul ca merge foarte calumea dar mai multe poti sa faci pe s3.

| Otto2014 a răspuns:

Unde ii intrebarea?