| Username18384819483 a întrebat:

Am avut tik tok pe telefon și când intram se incarca și nu mergea și wifi aveam!
Iar după am dezinstalat aplicația și când am vrut sa o instalez înapoi tot îmi dădea eroare - 506 și îmi zicea sa încerc iar, am încercat nu a vrut, i-am dat și repornire la telefon și tot nu a vrut.
VA ROG SĂ ÎMI ZICEȚI CE AȘ PUTEA SĂ FAC SĂ MEARGĂ IAR!
! DAU FUNDĂ!

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Mai bine nu, cu cât stai mai departe de mizeria aia infectă de rețea de "socializare", cu atât îți poți asigura facultățile mintale pentru viitorwinking