| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un telefon Samsung GT-S1230 si mi s-a stricat display-ul.Am si eu o intrebare acum.:Are cineva telefon din asta.Imi trebuie sa fac ceva la telefon.Va rog mult, daca are cineva telefon din acesta sa ma contacteze.Aici sau pe mail.Ori YM:emy_redking

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Ce doresti sa stii?

| Anonymous10000 a răspuns (pentru DaftPunk):

Am niste ciorne savate in telefon..Si m.am gandit cum sa intru in telefon thinking Adica pun o cartela, il pornesc(sper sa mai mearga) si sa-mi dai niste instructiuni..Cum intru la ciorne si cum le trimit.Rand pe rand... Exemplutongueornesti telefonul.Il deblochezi. Butonul din mijloc. Apesi iar butonul din mijloc.In jos de n ori...si tot asa big grin Daca poti sa-mi zici, ar fi excelent.Multumesc oricumwinking