| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, ce trebuie sa cer la magazin pentru telefon ca sa pot descarca pozele in calculator si sa bag muzica din calculator in telefon.Va rog sa-mi postati intrebarea si sa-mi raspundeti.

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cablu de date pentru telefonul pe care îl ai.
Sau Bluetooth, dacă ai pe telefon bluetooth.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cablu de datehappy

| Love4ever.EU a răspuns:

Pai USB... asta iti trebuie Cablu de date

| shawnee a răspuns:

USB sau poti cumpara un Card adaptor (in caz ca ai card de memorie in telefon)

| Derpina204 a răspuns:

Noc, noc!
Cablu de de date laughing

| LauraSpataru a răspuns:

Iti trebuie un cablu de date (un cablu USB care sa se potriveasca la un capat telefonului tau si la celalalt gaurii standard a calculatorului).