| bardanalexandrucatalin a întrebat:

TPU am cumparat o tableta de la Emag si certificatul de garantie a venit necompletat si fara stampila. in cazul asta garantia este valabila?

Răspuns Câştigător
| TeeaCup a răspuns:

Exact asta am patit si eu ieri si m-am speriat, dar am sunat la eMAG si mi-au zis ca pot sa gasesc in contul meu de la eMAG factura si garantia. doar o descarci si gata.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Factura este certificatul de garantie.pastreaza si cutia.

| DaftPunk a răspuns:

Tot ce am comandat pana acum online, a fost cu garantia necompletata, deci nu esti singurul.

| roland2948 a răspuns:

Da,este valabila.

| bardanalexandrucatalin explică:

Multumesc pentru raspunsuri am gasit garantia pe site