| dariusradu a întrebat:

Am cumparat un telefon nou de vreo 3 zile, si am bagat muzica pe el, probleme este ca, daca dau la muzica sa le ascult nu-mi apar deloc, dar daca intru cu un cablu de date in pc le vad la music ( tin sa precizez ca telefonul are numai memorie interna ) iar daca intru in memoria interna a telefonului le vad si acolo, dar la muzica nu mi le gaseste. Stie careva cum sa fac sa mi le gaseasca muzica? Dau funda! Am nevoie de un raspuns rapid si urgent.

Versiunea android a telefonului este de 4.2.2 ( si memoria interna de de 16 gb, si nu este iphone )

Răspuns Câştigător
| BigG a răspuns:

Uita-te in telefon care ii fisierul cu muzica si copiaza acolo

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa le bagi in carpeta muzicii, ca sa le poata detecta nu in memoria telefonului.

| dariusradu explică (pentru mgtow):

SI cum sa fac asta?

| mgtow a răspuns (pentru dariusradu):

Tragi muzica de unde o ai la folderul music si stergi melodiile din locul eronat unde leai bagat