| Mikis32 a întrebat:

Am iPhone 6s și azi s-au descărcat până la 0%.Il pun la încărcat, îmi arată că s-au conectat la încărcător(îmi arată bateria aia roșie). Peste 30 minute vin si iar așa îmi arată...
Care o fi problema?
P.s Mai înainte s-au încărcat până la 5 s-au aprins și după l-am resetat și iar persista problema.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Intra la Settings >Battery >Battery Health(Beta) Vezi in ce stare este bateria ta, iar daca iti apare o problema acolo trebuie sa o inlocuiesti. Eu am gasit cu 40 de lei baterie, ma tine ca inainte.

| gelu1970 a răspuns:

Il lași la incarcat pana dimineață.