| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de voi in momentul acesta! As dori sa achizitionez un telefon nou de Black Friday. http://www.emag.ro/......TLX6BBBM/, se merita acest telefon? Cum e firma Allview? Are cineva dintre voi acest model de telefon? Daca are cineva dintre voi, v-as ruga sa imi spuneti daca are si functia aceea de "bulina" de la aplicatia Messenger de la Facebook. Multumesc frumos de raspunsuri!

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Eu am Allview x1 soul, il am de 4 luni, mie imi place, nu se blocheaza ( bine, eu nu ma joc jocuri grele pe el, ci jocuri simple gen subway surf), camera e destul de buna pentru un telefon, face poze bune la lumina naturala, adica afara. Bateria tine in jur de 1 zi si ceva cu luminozitatea medie ( are ecranul destul de mare si consuma mult), nu stiu ce sunt acele buline pentru messanger.

| RaPPsTyLLe a răspuns (pentru LaLaura):

Salut, mersi! Ai niste pareri CONTRA asupra acestui model de telefon? Bulinele = acele chestii care iti apar in dreapta ecranului in urma convorbirii pe facebook cu cineva. Mersi!

| LaLaura a răspuns (pentru RaPPsTyLLe):

Pai acele buline e de la messanger ( facebook), daca iti instalezi aplicatia ai acele buline. Contra cred ca ar fi in lumina soarelui ( puternica) ai nevoie de luminozitatea data la maxim, are si functia de lumina automata, dar am impresia ca tot mai bine vezi cu luminozitatea la maxim. dar asta dupa parerea mea nu ma deranjeaza atat de tare, m-am obisnuit. In rest nu am nimic contra de spui, are mult spatiu, si asta ma bucura ( nu mai stiu ce aplicatii sa mai instalez) - pentru spatiu l-am luat mai mult si ca are functiile acele inteligente, dar sincer nu prea te ajuta cu ceva, te incanta la inceput, dar apoi uiti de ele.

| RaPPsTyLLe a răspuns:

Deci merita acest produs sau mai bine iau Samsung Galaxy S3?