| andrei201 a întrebat:

Am Nokia Lumia 520 si vreau sa îmi descarc din Magazin Six-Guns, am 1, 2 GB spatiu liber(Jocul are 400 si ceva ) si îmi zice ca nu am liber spatiu de stocare. Ce sa fac sa meargă joci daca am 1, 2 GB liber si joci are 400 si ceva si nu mă lasa! Funda

Răspuns Câştigător
| manablitz a răspuns:

Unele jocuri necesita mai multa memori decât ce zice in magazin. Si eu am un Lumia 520, nu îmi mai aduc aminte cat mi-a ocupat six guns, dar de exemplu asphalt 8, chiar daca zice 800mb, ocupa aproximativ 1, 5gb. Încearcă sa mai stergi din jocuri sau muta pozele si muzica pe un card.
Bafta!
Funda?

3 răspunsuri:
| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Salut cred ca stiu problema ta. Jocul nu se descarca pe card pe card se instaleaza ai nevoie de spatiu in stocarea interna sper ca te-am ajutat!

| andrei201 explică:

Manablitz,mersi am sa incerc

| manablitz a răspuns (pentru andrei201):

Cu plăcere! Bafta la jucatwinking