| MytzaAB a întrebat:

am o dilema. am 600lei care sunt disponibil sa-i dau pe un telefon. am 2 oferte. un Samsung galaxy s i9000 sau un HTC desire hd. Care credeti ca merita cumparat? argumentati daca se poate, multumesc anticipat dau funda.!

Răspuns Câştigător
| Bogdy997 a răspuns:

Amandoua sunt telefoane foarte bune! Au acelasi sistem de operare insa: HTC are mai multi RAM, 8 mp la camera foto in loc de 5, blitz dual-led. Dar Samsung are 8 gb interni in loc de 1, 5 gb, ecranul are aceeasi rezolutie dar are densitatea pixelilor mai mare (dublu AMOLED) si bateria tine ceva mai mult. Fiecare dintre ele are avantaje si dezavantaje. Eu am un Samsung galaxy si sunt foarte multumit de el. Eu in locul tau mi-as lua Samsung, dar decizia iti apartine. big grin

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Dupa cum vezic a ti-au raspuns si ceilalti eu iti recomand HTC-ul nu mai am ce sa iti spun fiindca ceea ce vroiam sa spun s-a spus deja

| MaxKiller911 a răspuns:

Ia-ti HTC-ul, este mult mai bun in toate privintele.big grin

| Kamiichu a răspuns:

Am avut și eu un Samsung galaxy s i9000, și sincer nu-mi place x_x dar na. fiecare cu ale lui, eu una mi-aș lua HTC, îmi place mai mult, are camera mai mare..pnm, diferențe prea mari nu sunt thinking au amândouă același android, seamănă și la design, cum vrei, eu aș zice HTC desire hd. Sper că te-am ajutat, baftă! ^^

| MytzaAB explică:

Multumesc de raspunsuri, cred ca o sa-mi iau Htc-ul, chiar daca are memorie interna numai 1.5gb