| ShaLuN a întrebat:

am o intrebare. Acum recent mi-am achizitionat un telefon pe sistem de operatie android si am o problema ca atunci cind imi scrie cineva in facebook sau cind primesc o notificare ce tine de internet nu imi apare acolo sus,, spuneti ce sa fac poate cineva stie

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Intra in setari facebook dai la setari notificari si bifezi ca vrei sa primesti notificari.

| Minks a răspuns:

E sistem de operare.
Folosesti aplicatia pentru Facebook sau m.facebook.com din browser?

| DJMikeGMC a răspuns:

Setari la facebook din aplicatie dai o atingere pe burtonu de optiuni si dai settings>notifications> on daca nu merge fai o resetare din fabrica

| ShaLuN explică:

Folosesc aplicatia de facebook am intrat in ea si am setat acolo notification si tot nu merge telefonul ii de model mini 3s galaxy
pe android de 4.1.2

| Emoxx_Greck_1985 a răspuns:

Depinde ce tel ai si ce android