| MakeIonutz92 a întrebat:

Salut am un telefon Samsung star 3 si am o problema, cand incerc sa intru pe facebook de pe internet nu mai merge imi apare ceva de android dar telefonul nu are android. Ma poate ajuta cineva? Dau funda

2 răspunsuri:
| fdfjsdfhdsfdsfdsfdsfdfdfdfdsfsdfds a răspuns:

Daca iti apare ceva de android inseamna ca trebuie sa ai android ca sa intri pe Facebook. happy

| Stefifanste a răspuns (pentru fdfjsdfhdsfdsfdsfdsfdfdfdfdsfsdfds):

Eu am avut wave 525 si aveam app. preinstalata..Cateodata si mie imi aparea iar apoi pest 5 minute puteam sa intru iar.