| redu111 a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare, am avut 3 cartele cadou Orange,una am activat-o luna trecuta si ieri a expirat, azi cand sa o bag pe a doua nu se activeaza nici-un serviciu.Stie cineva de la ce ar putea fi aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cele trei cartele prepay au avut aceeasi data de expirare. Daca nu le-ai folosit sau nu ai continuat sa pui credit pe ele in perioada activa sau de gratie, cele 3 numere au expirat in acelasi moment si nu mai pot fi folosite in retea.