| Cristy94 a întrebat:

am o intrebare.....am un iphone 4 decodat cu gevey si as vrea sa stiu daca pot sa fac jaibreak la el, in principiu cu evasi0n,deoarece am si un 4s si am facut cu evasi0n si merge super bine,as vrea sa stiu daca se pote, nu se blocheaza si nu-l mai pot folosii deloc happy....ms :*

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Merge folosit cu gevey atata timp cat ai grija sa nu umbli la baseband. Adica fara update direct din itunes, doar custom ipsw (cu sn0wbreeze de exemplu).

Daca nu ai nevoie sa schimbi versiunea de iOS de pe iPhone 4 pe care il ai, poti rula pur si simplu evasi0n si vei avea si jailbreak, fara nicio problema.

2 răspunsuri:
| Cristy94 explică:

Ms multwinking