| tudor12345 a întrebat:

Am o intrebare, cine ma ajuta are FUNDA!
Am un iPhone 4 si am filmat ceva. Cand vreau sa vad filmarea constat ca se aud foarte incet. Nu stiu sigur ce are, ca microfonul nu era acoperit cand am filmat. Ce sa fac? E ceva la setari ce trebuie facut sa se auda mai tare?

Răspuns Câştigător
| mariusraduica a răspuns:

Poate ca atunci cand ai filmat, avei calitatea minima. Sau modul sunetului al filarii este mono, nu stereo.

| tudor12345 explică (pentru mariusraduica):

Dar poti sa-mi spui unde pot sa-l dau stereo? Ca nu stiu unde. Am cautat peste tot la configurari.

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Cred ca trebuie sa intri la setarile camerei la calitate si sa o dai la maxim pentru ca este posibil sa fi ramas pe minim.

| mariusraduica a răspuns:

Imi pare rau, dar eu folosesc android. Sigur ai ceva pe acolo care sa modifice ceva. Bafta

| comyboy a răspuns:

Este posibil ca microfonu sa fie infundat, sufla in el.