| Anonim1900 a întrebat:

am o intrebare big grin:
Se merita sa dau la schimb un iPhone 4s negru arata 9/10 16 gb gevey sim (decodarea sa il fac neverlock ma duce 100 de lei) se merita sa il dau la schimb pe un Samsung galaxy note? sau un s3?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Pentru un Galaxy Note nu merită, schimbul cu un Galaxy S III ar fi avantajos deoarece are cam acelaşi preţ cu un Iphone 4s.
Pa-pa.

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu zic ca merita, ambele Samsung-uri sunt mai bune din punct de vedere hardware.Cel mai avantajos ar fi un schimb cu s3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc mai bine s3.

| SoRyNeScku a răspuns:

Schimba-l cu S3.
Apropo, nu "se merita" ci MERITA!

| IntelFreak a răspuns:

Cu S3, garantat.

| SoftGsm a răspuns:

Merita cu s3 sa faci schimb

| Iuliiiiiiiiiiiii a răspuns:

Buna! Eu zic ca merita cu un S III