| Anonim1900 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy mega 6.3 neverlock se merita sa il dau la schimb pe un iPhone 4s? 16gb neverlock?

9 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

In niciun caz, acel Samsung are niste performante mai mari chiar si decat iphone 5, in plus este si mai scump, deci nu se merita

| TheLovelyGhost a răspuns:

Depinde eu as schimba iphon-ul meu 4s cu un Samsung bateria tine mai putin la iphone si dupa parerea mea samsungurile sunt cele mai bune, de calitate

| Anonim1900 explică (pentru TheLovelyGhost):

Inteleg dar ma refer la bani ce zici? se cam merita nu?

| TheLovelyGhost a răspuns (pentru Anonim1900):

Cam da happy

| tudor417 a răspuns:

Daca e noul model de Mega, eu in locul tau nu l-as da. Dar daca e modelul un pic mai vechi, poate ca da happy

| Anonim1900 explică (pentru tudor417):

Pai telefonul meu mega are si 4g happy big grin

| tudor417 a răspuns (pentru Anonim1900):

Pai pastreaza-ti telefonul! big grin iPhone 4s e muuuult sub Mega-ul tau. Poate il schimbi cu un iPhone 5(daca chiar iti doresti un Apple), dar cu un 4s nu. Noapte bune :0

| Giulykaa a răspuns:

Eu zic ca merita sa il dai la schimb pentru un iPhon 4s.Acum faci cum vrei happy

| Anonim1900 explică (pentru Giulykaa):

Asa cred si eu big grin mersi de raspuns oricum