Întrebare recomandată | PDI a întrebat:

am o mare problema.Am cumparat o cartela de cosmote si cand am razuit ca sa scriu codul s-au sters si primele 4 cifre in fine am descoperit codul dar am blocat si cartela imi zice asa:"Nu mai aveti acces la reincarcare".Ce se poate face?

3 răspunsuri:
| ServicePC a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si explica-le situatia

| AndreeaSof a răspuns:

Singurul lucru pe care il mai poti face e sa iti cumperi alta cartela reincarcabila si sa fii mai atent/a happy

| PDI explică (pentru AndreeaSof):

Nu e vorba de cartela nu ai citit tot ce am scris! zice ca nu mai am acces la reancarcare nici cu alta cartela