| dannyelutzu1_6199 a întrebat:

Am o mare problema, de curand impreuna cu un prieten mi-am instalat pe un Samsung galaxy ace S5830 hugo boss, porcaria asta de Cyanogenmod 10.1, cine stie cum se revin la softul original 2.3.3 il rog frumos sa lase un post! dau funda!

3 răspunsuri:
| ClassyAsFuck a răspuns:

Un restart la android

| Londonezul a răspuns:

Http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1840645 aici iti arata cum poti sa revii la stock rom adica 2.3.3 ( nu inteleg dc vrei sa revii la gingerbred dar ma rog alegerea ta ) sper ca te am ajutat

| dannyelutzu1_6199 explică (pentru Londonezul):

Pentru ca descarc aplicatii de pe google play si imi da o eroare cand le instalez, telefonul se misca mai greoi, bateria mi se termina de 2 ori mai repede si oricum mare diferenta nu e intre cm10.1 si gingerbread original...de era jelly bean 4.2 original era alta treaba!