| florynyus1 a întrebat:

am o problema am un Prestigio dual sim eu sunt in italia si am incercat sa instalez whatsapp dar nu`mi trimite mesajul de confirmare nici pe cartela de romania nici paia de Italia stie careva dc?straight face

2 răspunsuri:
| alipusy a răspuns:

Probabil pentru ca ești în alta tara și nu contează ce cartela pui, ca ei te localizează unde ești! Funda?

| florynyus1 explică (pentru alipusy):

Pai si cum adica ca ar trebui sa mearga si in Italia doar am prietenii care le merge si in alte taristraight face