| Anonymous20 a întrebat:

Am o problema. Am un telefon Nokia 2330c şi dintr-o dată mi s-a luat semnalul. A trecut o lună şi nu şi-a revenit. Ce pot să fac în privinţa asta? P.S Am introdus cartela in alt telefon şi mi-a mers. P.P.S Sunt sigur că e o problemă cu receptorul de semnal. Cum îl pot repara?

1 răspuns:
| marin81 a răspuns:

Antena de semnal al telefonului s-a stricat, du-l la o reprezentata de telefonie( gen Orange sau germanos) unde probabil ca o sa il repare