| mary_1175 a întrebat:

Va rog ajutati-masi pe mine, cine se pricepe latelefoane...

de ce imi cade semnalul de la telefon? am Nokia c1-01..si asa din senin mi-a cazut semnalul. faza e ca am bagat cartela si la alte telefoan, si nici acolo nu am semnal...stau intr-un oras unde este semnal full... cese intampla?

1 răspuns:
| LION007 a răspuns:

Salut! Depinde unde te afli! De exemplu intr-un lift nu ai semnal, stiu asta deoarece am un iphone4 si ii cade semnalul in lift sau in spatii foarte mici! Daca tle. tau ii cade semnalul asa, oriunde, trebuie sa te duci cu tel. la reparat!