| graffiti a întrebat:

Am o problema aum o copie dupa un Samsung s5 s i-am spart ecranul si ce vede alb cu o pata neagra sus, ce as pute face? Si merge reparat chiar daca nu e original? Si cat ar costa?

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, depinde la ce service mergi, difera preturile!

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

De reparat se poate repara orice telefon.
Du-te si intreaba oamenii care se ocupa cu asta si intreaba tot ce vrei sa aflii.
O sa te ajute si cred ca nu o sa coste mult.

| Giho a răspuns:

Salut, nu cred ca costa atit de mult, mergi undeva unde repara sau se vind piese pentru telefoane, de obicei copii sunt si pe acolo, daca esti profi poti sa o faci si acasa, dar daca nu o fac si ei. Succes!