| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, am un Samsung Galaxy S4 si l-am scapat pe jos si s-a spart ecranul/display-ul si touch-ul inca merge perfect si fara nicio problema dar partea nasoala este ca odata daca de exemplu il pronesc sa ma uit la ceva vad doar pe jumatate de ecran si a doua problema este ca in afata de faptul ca se vede doar pe jumate pe coltul din stanga-sus si stanga-mijloc sunt doua pete negre si nu stiu de la ce e?
Adica este ori de ecranul spart aceste fiind cel de pe acest site (pe care il voi cumpara si instala ) :
http://mercador.ro/......1nWBw.html
Sau o fii de la altceva si daca asa este lasati un link cu cea ce imi trebuie sa nu se mai vada asa

Răspuns Câştigător
| euAnonim100 a răspuns:

Buna!
Ma mir de ce ti s-a intamplat, pentru ca Galaxy S4 e dotat cu GorillaGlass, un ecran super "puternic", care se sparge foarte usor!
Asa... revenind la intrebarea ta... cu ecranul nu mai poti face absolut nimic, singura solutie e sa iti cumperi altul, sau sa-ti iei un telefon nou! Imi pare rau sad
Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? Te rog! :3

| MikiMIHAI1324 explică (pentru euAnonim100):

Nu ii pot face chiar nimic

| euAnonim100 a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Nu! Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru, dar cu un Samsung Galaxy ACE, mi-a parut rau pentru ca aveam date imporatnte in el, dar am mers la un service autorizat si ni s-a spus ca trebuie sa-i schimb ecranul, pentru ca nu am cum sa fac altceva!

Daca mai ai intrebari poti sa mi le pui!
... happy AS VREA TOTUSI O FUNDA! HAI TE ROG EU...

| MikiMIHAI1324 explică (pentru euAnonim100):

Bine fie ca tine! Dar eu tot cred ca se mai poate face ceva o sa iau ceva ascutit o sa ii scot ecranul adica GerillaGlass si o sa il schimb sa vad daca merge, ca eu tot cred ca asa e oricum ai funda si multam

| euAnonim100 a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Mersi!