| Cosmin1122000 a întrebat:

Mi-am spart ecranul telefonului, unui Samsung galaxy s3 i9300. Inca mai merge, e la fel, doar ca are ecranul spart. Am cautat pe internet si am gasit ca se poate face acasa, daca ai un geam. Intrebarea mea este : Un geam care costa 100 de lei la GSM, este bun sau este facatura? P.S. Nu ma interseaza sa fie original.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.La 100 de lei nu cred ca e original dar nici chinezarie, e ceva de mijloc.Iti recomand sa mergi la un service sa iti faca operatiunea, pentru cativa zeci de lei nu se merita sa scapi de stres, munca si risc?

| Aba123 a răspuns:

Salut du-te la un service e mult mai sigur si la 100 de lei protectia este destul de scumpa pe net una originala ajunge pana in 75 de lei.