| mariegsm a întrebat:

..
Am o problema..Cand am primit telefonul ( Allview A5 Easy ) am umblat pe la setari si am activat ceva,, Anti-furt". Am o cartela de Digi Mobil si am mai bagat una de Orange, iar dupa ce am scos-o pe cea de Orange mi-am aparut,, Introduceti codul pin - Parola de securitate de confidentialitate pentru a debloca " si am uitat ce parola pusesem...
Ce pot face in afara de a-mi reseta telefonul? ...Nu vreau sa-l resetez deoarece am o gramada de poze si notite, numere in telefon...
Va rog, ajutati-ma.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Salvare pe cardul de memorie (micro sd)
2. Resetare
3. Restaurare de pe cartela de memorie
> problema rezolvata

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Nu o să rezolve nimic resetarea. O resoftare va repara problema sau să îți aduci aminte parola. Am avut aceeași parola si nu merge resetarea. Tot o cere.

| Mary012 a răspuns:

Si eu am patefon dala moca de la Digi. Imi fac treaba cu el.Bine el nu e telefonul principal.Saracu a suferit mult cand am dat cu el la tara in sus si mi-a cazut in pietroaie da nu are nimic.Mai bine ti-ai salva tot ce ai pe el si sa ii dai o resetare ca e cam obosit.