| seby299help a întrebat:

am o problema cu cartela sd de la telefon (Samsung Galaxy SIII) inainte sa il pun in Samsung l-am pus in Nokia Lumia 520 (dar nu cred ca are vreo importanta), acum (la Samsung) imi spune la spatiu de stocare cat are cartela ca pot sa o dezinstalez ca pot sa o formatez, si am incercat de toate cred am scos cartela am instalato am dezinstalato am formatato(pentru ca la Manager de aplicatii nu mi-l arata siastfel nu pot sa mut aplicatii de pe cardul intern pe cardul extern).

Cine are raspunsul cel mai bun Funa! (sper ca am ales bine categoria).

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Am citit de 4 ori ca sa inteleg ce anume vrei. De gramatica ce sa mai zic! Aplicatiile le poti muta pe card din memoria interna (nu card intern) numai daca rootezi telefonul.