| ISQ a întrebat:

am o problema cu iphoneul
am iphone 3gs
vreau sa descarc doodle god pe iphone dar imi da o eroare scrie Failed (401620415) si scrie ca trebuie sa am versiunea 3.0 si eu o am mai mare am 6.1 thinking oare care e problema si cum fac sa pot descarca?

2 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie problema asta. La un ios mai nou merg toate aplicatile chiar si cele vechi. Probabil ca aplicatia e crackuita si nu ai jailbreak pe telefon ca sa o instalezi.

| WiRus a răspuns:

Iti ei dupa apps store versiunea 3.0 si iti merge! SCrii in uratorul fel: ios 3.0 si til downloadezi