| ReZiSTorr a întrebat:

Am o problema cu noua mea tableta. Tableta mea este Mediacom Smart Pad Go.Am pornito, nu am avut magazin play, deci l-am downloadat din android market.Bun pana aici, dar cand sa apas sa intru in Magazin Market imi apare ca si cum ar intra, dar dupa 1 sec iese! ce poate avea? ofer Funda

Răspuns Câştigător
| Christian826 a răspuns:

Uite un link de aici poti lua cea mai nou versiune fara sa faci vreun update
http://www.androidpolice.com/......re-3-8-17/

4 răspunsuri:
| andreylupu07 a răspuns:

Vezi ce versiune e apliacatia...fai un update

| cristitoader13 a răspuns:

mai instaleaza odata sau sa instalezi dupa alt sait

| CismaruMario a răspuns:

Nu este bun?

| Popovici_Daniel_1990 a răspuns:

Am si eu aceste probleme daca tii se intampla de mai multe ori dupa ce l-ai downloadat de multe ori pot sai dai reset din lateralul tabletei srie mai mic undeva "reset" tu trebuie sa iei ceva mai subtire si sa apeci pe acel buton micut pentru ca cu mana libera nu poti si apoi vezi daca iti merge FUNDA?